Nowy „Golf&Roll” już dostępny – zobacz co w środku!

Nowy numer magazynu „Golf&Roll” jest już dostępny! Na okładce Jerzy Dudek, a w środku przeszło 140 stron pełnych golfowych treści.

 

Jerzy Dudek: Miłość z przypadku

Siedem lat temu, gdy wrócił z Realu Madryt do Polski, zadebiutował w golfowych turniejach i od tej pory stał się jednym z głównych pro­motorów golfa w Pol­sce. Dziś Jerzy Dudek przyznaje, że sport ten ma wiele zalet, jednak bezlitośnie pochłania kolejne ofiary… Tak było właśnie z nim. Z Jurkiem nieprzypadkowo spotkaliśmy się w scenerii przepięknego Krakowa.

Technologia w służbie golfa

Zabierz na pole golfowe technologię, a szybko odczujesz, że twoja gra staje się lepsza. Pomogą ci w tym m. in. golfowe aplikacje czy gadżety pomocne podczas treningu. Pokazujemy, które z nich wybrać, by wznieść swoją grę na wyższy poziom.

Trafiaj czysto w piłkę

Justin Rose, jeden z najlepszych zawodników na świecie, o tech­nice, która pozwoliła mu zdobyć miano jednego z najlepiej uderzających golfi­stów w najważniej­szych zawodowych ligach. W siedmiu krokach Anglik pokaże ci, co zrobić, by trafiać w piłkę czysto i skutecznie.

Legendarna walka Hogana

W lipcu 1953 r. legenda golfa tamtych lat, Ben Hogan, po raz pierwszy i ostatni wziął udział w The Open. Piszemy o historii jednego z najwspanialszych występów w dziejach tego najstarszego turnieju major.

Podróże na golfa

Nasi golfowi reporterzy ponownie ruszyli w drogę, by odkryć dla was niezwykłe pola golfowe w różnych zakątkach świata. Po pierwsze, pola grozy, czyli „najwredniejsze” obiekty do golfa w Europie (artykuł o wymownej nazwie „Piękny i bestie”). Po drugie, pola w okolicach Oslo, gdzie – jak się okazuje – znajdują się światowej klasy golfowe obiekty.

Jak się tworzy team spirit?

Sportowy rygor, regularne treningi, kontrolne starty, wyśrubowane kryteria selekcji zawodni­ków do klubowej reprezentacji. A może luźna atmosfera i wyjazdy wpływające na tzw. team spirit? Medalistów klubowych mistrzostw Pol­ski zapytaliśmy, w jaki sposób tworzą sięgającą po sukcesy drużynę. Sprawdźcie, jak to się robi na Toya G&CC, w Tokary GC i w Kalinowe Pole GC.

Dame Laura nie pomogła

Golfowa Europa dostała nowy turniej – drużynowe mistrzostwa kontynentu. Pierwsze już się odbyły, i to z polskim udziałem. Nasz reporter Krzysztof Rawa był na miejscu, dokumentując przebieg mistrzostw.

7 pytań o piłkę

Kto pyta, nie błądzi. W trakcie sezonu golfo­wego do sędziów kierowane są najróżniejsze pytania o reguły. W kolejnej lekcji reguł przedstawiamy niektóre z nich. Tym razem w roli głównej: piłka.

Błędy amatorów… i jak ich unikać

Trzy elementy, w których golfiści mogą skutecz­nie wyeliminować błędy i poprawić swoją grę.

… i wiele, wiele więcej

W numerze jak zawsze nie zabraknie ciekawych felietonów (piszą dla nas m. in. Andrzej Person, Rafał Bryndal i Ewa Podstolska), wywiadów czy relacji z najważniejszych turniejów. Dla każdego, coś dobrego!

Magazyn jest dystrybuowany w sieciach Empik, Kolporter, w klubach golfowych w całej Polsce oraz poprzez prenumeratę.

fot. Gettyimages, Strzały na fairwayu, Adam Nurkiewicz

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMateusz Gradecki z awansem do Challenge Tour
Następny artykułPuchar Rydera. Szybkie prowadzenie USA, a potem kontra Europy
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .