Znamy termin drugiej edycji turnieju Kram Junior Open!

Turniej: Kram Junior Open. Termin: 30 lipca – 2 sierpnia. Miejsce: Toya G&CC koło Wrocławia. Przed młodymi golfistkami i golfistami kolejna szansa na zdobycie punktów do rankingu WAGR oraz prawa gry w turnieju serii Global Junior Golf.

Kram Junior Open to turniej stworzony po to, aby umożliwić dzieciom i młodzieży rywalizację w gronie rówieśników, także tych z zagranicy. Turniej zostanie rozegrany w klasyfikacji stroke play brutto wśród dziewcząt i chłopców łącznie w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy zagrają w sumie trzy rundy (54 dołki) z białych tee, za wyjątkiem dzieci do 16. roku życia (żółte tee).

Po raz kolei gospodarzem turnieju będzie wrocławska Toya. Na polu projektu Jeremy’go Perna, pierwsze golfowe kroki stawiali m.in. Adrian Meronk, Jan jr Szmidt, czy Mateusz Gradecki. To tu odbywały się także turnieje międzynarodowych juniorskich serii, takich jak Faldo Series czy World Junior Series.

W pierwszej edycji zawodów wzięli udział najbardziej utytułowani juniorzy w Polsce, m.in. członkowie kadry narodowej oraz mistrzowie Polski. Zwyciężył Alejandro Pedryc, który w finale pokonał lidera po dwóch rundach – Jakuba Urbańskiego.

Więcej informacji na www.junioropen.pl!