Zbliża się trzeci turniej dla młodych golfistów Kram Junior Open

Co roku juniorzy przyjeżdżają do Wrocławia, żeby walczyć o tytuł najlepszego młodego golfisty, a także o nagrody umożliwiające im dalszy rozwój. 2 lipca startuje trzeci już turniej Kram Junior Open. Zapisy trwają.

Kram Junior Open to dla juniorów szansa na zdobycie punktów do światowego rankingu WAGR i wyjechania na prestiżowy turniej Global Junior Golf. Dla młodych golfistów to także szansa na skonfrontowanie swoich umiejętności z innymi.

– W Kram Junior Open walczą o nagrody, ale przede wszystkim testują swój talent w warunkach turniejowych – mówi Anna Maliszewska, dyrektor turnieju Kram Junior Open. – Rozegranie trzech pełnych rund to duże wyzwanie i wtedy właśnie juniorzy pokazują, że stać ich na wiele.

Młodzi potrafią

W 2018 roku w Kram Junior Open wzięli udział najlepsi juniorzy z całej Polski, w tym reprezentacja kraju. Zawody rozgrywane były na wysokim poziomie. Znakomitymi wynikami mogli pochwalić się nasi najbardziej utalentowani golfiści. Jednak najlepszy okazał się zawodnik z Czech Gordan Brixi, który zakończył trzy rundy z wynikiem -16. Drugi z kolei Alejandro Pedryc z podwarszawskiego klubu Sobienie Królewskie Golf & CC zagrał na -9.

Kram Junior Open 2019 potrwa trzy dni. Juniorzy będą grali w trzech kategoriach wiekowych: do 14 lat, 15-16 lat, 17-21 lat. Główną nagrodą jest opłacony udział i przelot na jeden z prestiżowych turniejów Global Junior Golf. Juniorzy mają szansę wygrać również bony do proshopu i zdobyć punkty do światowego rankingu World Amateur Golf Ranking.

W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie przez trzy dni turnieju, turniejową koszulkę Glenmiur i trzy piłki golfowe.

Tylko we Wrocławiu

Turniej nie odbyłby się bez zaangażowania właścicieli firmy rodzinnej Kram S.A., która jest głównym sponsorem Kram Junior Open. Jolanta i Zbigniew Przybysz mają na celu wspieranie młodych w rozwoju golfowych umiejętności. Ich zaangażowanie sięga dalej. Kram S.A. jest również sponsorem charytatywnego turnieju golfowego Kram Golf Cup.

Kram Junior Open odbędzie się w dniach 2-4 lipca na polu Toya Golf pod Wrocławiem. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy. To tu wychował się najlepszy obecnie polski golfista Adrian Meronk, a także inni utalentowani golfiści. Teraz Meronk został ambasadorem Kram Junior Open i kibicuje młodym golfistom we wspinaczce po trofea. Jest także ambasadorem największego w Polsce cyklu turniejów dla amatorów Santander Polish Masters i aktywnie promuje golfa w Polsce.

Zapisy na Kram Junior Open trwają, ale liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje junioropen.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDogrywka w BMW International Open
Następny artykułWystartował turniej Polish Open 2019 by John Deere
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .