Wyjątkowy sklep golfowy w Paryżu

Honma
Honma

Japońska marka Honma, której ambasadorem jest Justin Rose, otworzyła swój pierwszy europejski sklep w Paryżu. Choć do tego miejsca określenie butik pasuje o wiele lepiej.

Honma otworzyła swój sklep przy prestiżowej ulicy Boulevard Pereire w 17. dzielnicy. W środku znajdziecie luksusowe kije, a także najwyższej jakości torby oraz inne golfowe akcesoria. Cały sprzęt wystawiony jest w niesamowicie elegancki sposób, tak różny od atmosfery Pro Shopów.

Honma ma 70 sklepów na całym świecie, a swoje flagowe salony otworzyła w Tokio i Szanghaju. Teraz zaczyna ekspansję na Europę oraz USA, gdzie we wrześniu w Kalifornii otwarto pierwszy salon.

“Wybór Paryża na nasze pierwsze europejski przyczółek wydawał się oczywisty. W końcu to miasto kojarzy się z ekskluzywnymi markami i produktami klasy premium. A zeszłoroczny sukces Pucharu Rydera na pobliskim Le Golf National sprawił, że to stała się naprawdę naturalna lokalizacja dla naszego sklepu.” – wyjaśniał Alejandro Sanchez, generalny menedżer HONMA Golf Europe.