World Corporate Golf Challenge Poland 2017: Turniej dla reprezentacji firmowych w czerwcu w Warszawie!

9 i 10 czerwca, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club, dwuosobowe drużyny firmowe spotkają się w trzeciej edycji Plej World Corporate Golf Challenge Poland 2017. Uczestnicy zagrają o wyjątkowe nagrody od sponsorów turnieju, a przede wszystkim o wyjazd na światowy finał największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie – World Corporate Golf Challenge.

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata,
w którym udział biorą przedsiębiorcy oraz menedżerowie reprezentujący najwyższe szczeble kariery. Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. Nagrodą w polskiej edycji turnieju jest udział w światowym finale WCGC, 21-25 czerwca 2017 roku, który ponownie odbędzie się na polu Oitavos Dunes Golf Course – jednym ze 100 najlepszych na świecie.

Obiekt zlokalizowany jest w malowniczej, leżącej nad Oceanem Atlantyckim miejscowości Cascais w Portugalii. W trwającym kilka dni programie, poza dwudniowym turniejem głównym, znajdą się turnieje dla gości, pokazy, przyjęcia koktajlowe oraz uroczysta gala.
W rywalizacji udział weźmie około 80 topowych przedstawicieli świata biznesu.

Turniej WCGC Poland 2017 zostanie rozegrany 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Towarzysząca wydarzeniu gala wieczorna odbędzie się
9 czerwca w Reducie Banku Polskiego. Ambasadorem Plej WCGC Poland 2017 jest Mateusz Kusznierewicz.

Regulamin turnieju oraz wszystkie informacje dla uczestników znajdują się na www.wcgc.pl.

Wiecej o światowym finale na www.worldcorporategolfchallenge.com

Turniej pod patronatem magazynu “Golf&Roll”.

[fot]fot. Agencja Plej[/fot]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprzęt golfowy: Nowości 2017
Następny artykułRory McIlroy zmienia sprzęt. Właśnie podpisał nowy kontrakt sponsorski
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .