W kwietniu startuje kolejna edycja cyklu BMW Golf Business League!

Znamy harmonogram golfowego cyklu dla biznesmenów BMW Golf Business League. Nowe obiekty, nowa lokalizacja turnieju finałowego, możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, w tym kwalifikacji do BMW Golf Cup International – w tym sezonie o Biznes Lidze znowu będzie głośno.

Rozgrywana od 12 lat golfowa biznes liga to seria turniejów, w których trudno o wolne miejsce. Cykl cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem właścicieli i menedżerów największych firm w kraju, w tegoroczny sezon po raz kolejny wkracza z jeszcze większym impetem. Także za sprawą sponsora generalnego serii, którym w tym roku już po raz kolejny została marka BMW.

W ogłoszonym harmonogramie znalazło się aż sześć dwudniowych turniejów, które ponownie rozegrane zostaną na najlepszych 18-dołkowych polach mistrzowskich w Polsce. Zawody, mające na celu integrację środowiska przedsiębiorców poprzez grę w golfa i liczne atrakcje towarzyszące, odbywać się będą we wtorki i środy. Nowością jest lokalizacja tegorocznego turnieju finałowego.  W tym sezonie odbędzie się on na polu golfowym Rosa Private GC pod Częstochową (4-5 września). W harmonogramie cyklu znalazły się także nowe obiekty – uczestnicy ligi odwiedzą w tym roku Krakow Valley G&CC i Sand Valley Golf Resort. Pierwszym przystankiem cyklu będzie natomiast wrocławska Toya G&CC i AC Hotel By Marriot (24-15 kwietnia).

W tym roku zmieniona zostanie także formuła drugiego dnia turniejów Biznes Ligi, która nabierze jeszcze bardziej sportowego charakteru i drużynowego wymiaru (format greensome). Nie zmieni się za to znakomite towarzystwo i wyjątkowe nagrody. Dwunastu najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej cyklu stanie przed szansą startu w zagranicznym finale wyjazdowym. Ten rokrocznie rozgrywany jest na światowej klasy polach golfowych słonecznych destynacji.

„Podczas jednego z turniejów BMW Golf Business League w tym roku rozegramy dodatkowy konkurs Hole-in-One, w którym do wygrania będzie BMW X2, czyli zupełna nowość na rynku motoryzacji. Jestem pewna, że to jeszcze bardziej podgrzeje rywalizację”, zdradza Kamila Nowakowska, dyrektor organizacyjny cyklu.

W puli nagród sezonu 2018 po raz kolejny dodatkową atrakcją będą 3 zaproszenia na prestiżowy BMW Golf Cup International. O tym, jak wyjątkowe jest to wydarzenie przekonali się właśnie Bogdan Bigus, Remigiusz Czerniej i Anna Komierowska, którzy reprezentują Polskę w trwającym w RPA światowym finale cyklu. Reprezentantów ponad 40 reprezentacji narodowych gości przepiękny Fancourt Resort, a wśród licznych atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu, jest m.in. spotkanie z prawdziwą legendą światowego golfa – Garym Playerem.

Bilety na BMW Golf Cup International 2019 czekają na nowych właścicieli. Do kogo trafią, dowiemy się po wrześniowym turnieju na Rosa Private GC.

Więcej informacji o BMW Golf Business League na www.bmw.biznes-liga.pl

Harmonogram 2018:

24-25 kwietnia – Toya G&CC
22-23 maja – Kraków Valley G&CC
26-27 czerwca – Sobienie Królewskie G&CC
17-18 lipca – Sand Valley Golf Resort
7-8 sierpnia – Sierra Golf Club
4-5 września – Rosa Private GC

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGdzie najwięcej zarobił Tiger Woods?
Następny artykułAngielska bitwa dla Wallace’a
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .