W USA mecz Tiger Woods – Phil Mickelson za 20 dol.

Tiger Woods vs Phil Mickelson
Tiger Woods vs Phil Mickelson

Podano sugerowaną cenę transmisji w systemie pay-per-view pojedynku Tigera Woodsa z Philem Mickelsonem, który odbędzie się 23 listopada na polu Shadow Creek Golf Course.

Turner Sports, które zajmie się produkcją wydarzenia, podało, że sugerowana cena za dostęp do transmisji z meczu to dokładnie 19,99 dol., czyli równowartość około 75 zł. Ile dokładnie zapłacą widzowie w USA, będzie zależało od ich operatorów. Ceny dla innych części świata nie zostały podane. Nie jest jasne też, czy poza USA będzie dostęp do platformy B/R Live, na której będzie dostęp do transmisji online.

Wiadomo za to, że na polu nie będzie żadnych kibiców. Impreza będzie zamknięta, nie będą sprzedawane bilety.

Organizatorzy podali również, że w trakcie meczów Woods z Mikelsonem będą się zakładać i rywalizować w minipojedynkach np. na longest drive czy closest to the pin. Przegrany będzie musiał wpłacić pieniądze na organizację charytatywną wskazaną przez zwycięzcę.

Pojedynek Woodsa z Mickelsonem odbędzie się 23 listopada na polu Shadow Creek Golf Course w Las Vegas. W puli jest 9 milionów dolarów, które w całości trafi do zwycięzcy. To więcej niż można zarobić wygrywając wszystkie cztery turnieje wielkoszlemowe w jednym roku, ale mniej niż wynosi bonus dla zwycięzcy rankingu FedEx Cup (10 mln dol.)