Trwają zapisy na SKAT Junior Golf Cup

Grupa SKAT zaprasza dzieci i młodzież, którzy pasjonują się grą w golfa na turniej SKAT Junior Golf Cup 2016. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polskiego Związku Golfa oraz PGA Polska.

Na nowym 9 dołkowym polu, stanowiącym cześć powstałej w zeszłym roku Sierra Academy w Sierra Golf Club – jednym z najlepszych pól golfowych w Europie, zostanie rozegrany SJGC 2016. Start turnieju jest przewidziany na godzinę 13:00, dnia 12 czerwca, w formule shotgun.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: kryształowe puchary SKAT Golf, sprzęt sportowy, zestawy kosmetyków dziecięcych i młodzieżowych, bilety na prom dla całej rodziny, gry planszowe, vouchery na bezpłatną grę na 9 i 18 dołkowym polu w Sierra Golf Club, lekcje z PRO, piłeczki na driving range i wiele innych. Na turniej zaprasza również gość specjalny – Mariusz Czerkawski!

Młodzieżowy turniej towarzyszy głównemu wydarzeniu sportowemu, sklasyfikowanej przez PZG, dwudniowej imprezie –  SKAT International Golf Cup 2016. W turnieju weźmie udział około stu sportowców z kraju i zagranicy.

Więcej informacji na stronie www.skatgolf.com

Udział w turnieju jest bezpłatny!

SKAT JUNIOR GOLF CUP_grafika (1024x917)

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVolvo China Open dla gospodarzy
Następny artykułPokochaj swoje wedge
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .