Szósta edycja kobiecego turnieju golfowego Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy

W dniach 16-18 sierpnia na polu Gradi Golf Club, odbędzie się kobiecy turniej golfowy „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy”, którego motywem przewodnim w tym roku jest Bollywood.

Turniej po raz kolejny pokaże, że golf to wyjątkowy sport. Pełen elegancji i klasy, rozgrywany w otoczeniu pięknej przyrody, pozwalający nawiązać wspaniałe przyjaźnie. Brunetki, blondynki to  przede wszystkim spotkanie w kobiecym gronie, niepowtarzalna energia i świetna zabawa.  Spotkanie jest nie tylko okazją do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, ma również popularyzować grę w golfa w kobiecym gronie – stąd prowadzona jest równolegle 2-dniowa Akademia Golfa dla pań stawiających pierwsze kroki na greenie. Organizatorzy nie ograniczają uczestniczek turnieju limitem hcp, pomimo tego że turniej znajduje się na wysokiej pozycji w ramach kategoryzacji Polskiego Związku Golfa. Większość bardzo atrakcyjnych konkursów jest możliwych do wygrania na każdym poziomie golfowego wtajemniczenia.

Turniej rozgrywany w klasyfikacji indywidualnej stroke play brutto (kategoria główna) oraz stableford netto w grupach hcp.

Tradycyjnie odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać voucher pobytowy na zaprzyjaźniony Dr Irena Eris Cup 2020.

Udanej grze i wyśmienitej zabawie będzie towarzyszyło wiele atrakcji oferowanych w turniejowych pakietach. Jak co roku można oddać się w ręce stylistek i dokonać tematycznej metamorfozy. W sobotę w ogrodzie będzie czekała wyśmienita kolacja z degustacją alkoholu i z zabawą taneczną oraz koncertem Bollywood Michała Rudasia. Uczestniczki na pałacowym parkiecie zamienią się w prawdziwe gwiazdy Bollywood, nauczą się nosić tradycyjne sari, tańczyć tradycyjny indyjski taniec oraz poznają tajniki zdobienia ciała henną. W programie znajdują się także warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków (pachnidła orientalne) i biżuterii w stylu Bollywood.  Wszystko uwieczni światowego formatu fotograf.  Pałacowa, wyłącznie domowa kuchnia, tym razem serwowała będzie dania w wydaniu indyjskim pod kierunkiem zaproszonego szefa kuchni.

Pomysł damskich rozgrywek na Gradi Golf Club powstał kilka lat temu, jako odpowiedź na liczne męskie turnieje, w trakcie których panowie nie tylko rywalizują, ale i przyjemnie spędzają czas. Organizatorka i pomysłodawczyni, Marzena Gradecka, chciała połączyć swój ulubiony sport ze spotkaniem w kobiecym gronie i dobrą zabawą.

Formule turnieju sprzyja pole Gradi Golf Club – położone zaledwie kilka kroków od Pałacu Brzeźno, 18-dołkowe pole (PAR 71) jest przyjazne i uwielbiane przez wiele kobiet, gdyż nie jest zbyt długie, aczkowiek zróżnicowane i zaskakujące. Wiele pań uzyskuje tu rekordowe wyniki. Tradycją turnieju jest zabawa tematyczna: kolorowe stroje na polu, metamorfozy i makijaż z wizażystami gwiazd czy galowy dołek rozgrywany w szpilkach (lub boso).

Zapraszamy do rejestracji na turniej poprzez kontakt z recepcją Hotelu Brzeźno Golf & Spa. Zostały już nieliczne wolne miejsca.

Pakiety pobytowe znajdują się tutaj – http://www.brunetkiblondynki.pl/pakiety-turniejowe/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBrooks Koepka udowodnił, dlaczego jest nr 1 na świecie
Następny artykułThorbjorn Olesen zawieszony przez European Tour
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .