Startuje nowy cykl turniejów – Metropolitan Championship 2019

W najbliższy weekend na Sierra Golf Club odbędzie się pierwszy turniej cyklu Metropolitan Championship 2019. Seria to cztery turnieje realizowane na prestiżowych polach golfowych w całej Polsce oraz finał w Toskanii. Turnieje wyłonią klubowych mistrzów i mistrzów Metropolitan Championship 2019.

Podczas każdego turnieju zostaną rozegrane liczne konkursy dodatkowe. Jedną z nagród w konkursie Nearest to the Pin będzie m.in. udział w turnieju finałowym w Toskanii wraz z przelotem prywatnym odrzutowcem. Fundatorem tej nagrody są Travel & Action oraz Jet Story.

We wszystkich czterech turniejach będzie można wygrać także tygodniowy pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w hotelu Fairmont Ajman 5* z grą na trzech topowych polach ufundowany przez firmę Travel & Action z okazji zbliżającego się 15-lecia istnienia firmy (nagroda za hole-in-one).

Jest o co walczyć!

HARMONOGRAM CYKLU:

  • 13–14 lipca – Sierra Golf Resort
  • 17–18 sierpnia – Sobienie Królewskie G&CC
  • 14 września – Kraków Valley G&CC
  • 28–29 września – Gradi Golf Club
  • 7–12 października – Una Poggio Del Medici

Więcej na: www.metropolitangolf.pl

„Golf&Roll” jest patronem medialnym cyklu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJon Rahm po raz drugi wygrał Irish Open
Następny artykułKobiety zarobią więcej w British Open
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .