Puls Biznesu Cup w ten weekend w Sobienie Królewskie G&CC

Już 15 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC odbędzie się pierwsza edycja Puls Biznesu Cup, nowego wydarzenia w kalendarzu turniejów golfowych w Polsce.

Turniej rozegrany zostanie w kategorii stroke play brutto open (osobno dla kobiet i mężczyzn) oraz w formacie stableford netto w 4 grupach HCP. Nagrodami głównymi w każdej z sześciu kategorii turnieju będą m.in. torby turniejowe Epic Flash Staff firmy Callaway.

Rywalizacji sportowej towarzyszyć będzie piknik golfowy, podczas którego głównymi atrakcjami będą akademia golfa dla zaproszonych gości, która odbędzie się pod okiem trenerów Sobienie Golf Academy, sesje fittingowe prowadzone przez specjalistów firmy Callaway czy konkurs puttowania.

– „Puls Biznesu” jako marka mająca ogromne doświadczenie w organizacji najwyższej jakości wydarzeń dla świata biznesu podjął się trudnego, ale ogromnie pasjonującego wyzwania – stworzenia wyjątkowego turnieju golfowego, który zapewni rywalizację na najwyższym poziomie. Chcemy, by ten dzień na polu byl niezapomnianym wydarzeniem sportowym i towarzyskim, a dla świata biznesu i ludzi golfa nabrał wymiaru wielkiego święta. Na polach golfowych całej Polski poznaliśmy wyłącznie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi, których pasją jest sport. Nie mamy więc wątpliwości, że spędzenie wspólnie dnia będzie dla nas wszystkich przyjemnością i znakomitą zabawą – mówił Witold Mianowski, Marketing Manager w Bonnier Business Polska, wydawcy magazynu „Puls Biznesu”.

Więcej informacji na www.pb.pl.

Harmonogam zawodów:

  • 07:30 – 8:30   rejestracja, rozdanie pakietów startowych
  • 08:30   odprawa przed turniejem
  • 09:00   rozpoczęcie turnieju (shot gun)
  • 11:00   Akademia Golfa
  • 14:00   zakończenie turnieju
  • 14:00   piknik golfowy z lunchem w formie grilla (cena udziału nie obejmuje napojów alkoholowych)
  • 14:30   konkurs dla uczestników turnieju „best putt”
  • 16:00   rozdanie nagród

Magazyn „Golf&Roll” objął patronat and wydarzeniem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUS Open 2019. Kto faworytem, gdzie oglądać?
Następny artykułGradecki z punktami w Challenge Tour
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .