Przywitaj sezon z nowym „Golf&Rollem”!

Wraz ze startem nowego golfowego sezonu startujemy i my! Nowy numer magazynu „Golf&Roll” to kolejna dawka artykułów o golfie, ciekawe wywiady, felietony czy porady z gry. W sumie 152 stron lektury dla tych, którzy golfa uważają za najpiękniejszą z gier.

W numerze m.in.:

  • Ważne sprawy Mateusza

Przed Mateuszem Gradeckim ważny se­zon. Właśnie rozpoczął karierę zawodowca. Czym żyje golfista, z którego grą wielu z nas wiąże duże na­dzieje? Postanowiliśmy go o to zapytać.

  • 25 lat polskiego golfa

Polski Związek Golfa obchodzi w tym roku 25. urodziny, dlatego w tym numerze będzie dużo wspomnień. Jakie były te minione czasy, jak wyglądały pionierskie lata w First Warsaw Golf, czyli na pierwszym polu golfowym w powojennej Polsce. Co udało się osiągnąć, a co wciąż pozostaje do zrobienia. Po raz pierwszy w historii pięciu prezesów Polskiego Związku Golfa opowiedziało nam o latach swoich kadencji oraz o swoich nadziejach na przyszłość polskiego golfa. W końcu o trudnej roli promotora golfa w czasach, gdy sport ten w naszym kraju raczkował, poczytacie w wywiadzie z aktorem Andrzejem Strzeleckim.

  • Sekrety gwiazd dystansu PGA Tour

W 2017 r. sześciu golfi­stów z czołowej dziesiątki uzyskiwało średnią drive’ów powyżej 275 m. Kilku z najdalej uderzających zawodowców ma dla Was garść porad i podpowiedzi, co robić, aby uderzać dalej z tee.

  • Ojciec chrzestny coachingu

David Leadbetter praco­wał z największymi gol­fistami, zatem nikt inny nie rozprawi się lepiej z mitami dotyczącymi nauczania i golfowego swingu niż on sam.

  • Reguły gry w golfa: Idzie nowe!

W 2012 r. dwie organizacje zarządzające golfem – R&A i USGA – rozpoczęły weryfika­cję, której celem było opracowanie zestawu przepisów wprowadzających golfa w nową epokę. Zmodyfikowana wersja reguł ma wejść w życie 2019 r. Odkrywamy, co już wiadomo i co to oznacza dla golfistów?

  • Dwa golfowe kierunki, czyli Tajlandia i Kalifornia

Po pierwsze, golfowa Tajlandia, jakiej nie znacie. Po drugie, podróż po sło­necznej Kalifornii, której celem przepiękny resort Pebble Beach Golf Links.

  • Jak European Tour nabrał rozpędu

Młode gwiazdy zostają, golfiści mają więcej pieniędzy, kibice bardziej się angażują. O tym, jak European Tour znalazło sposób na rywalizację z PGA Tour.

  • Sesja clubfittingu

Jak wygląda profesjonalna sesja fittingowa i czego możemy się po niej spodziewać? O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy Marketę Stelmasiak, zawodową golfistkę i clubfitterkę GolfTeam, która wyjaśnia, czym jest clubffiting i kiedy warto go przeprowadzić.

  • Zakup kontrolowany: Piłki i wózki do golfa

Jaki wózek golfowy wybrać? Czy zainwestować w elektryczny, czy poprzestać na tym typu push. Czym kierować się przy zakupie piłek golfowych? Dwa przeglądy i garść porad. Od nas dla was.

  • ….i wiele, wiele więcej

Ciekawe felietony, porady z gry, dużo mody na wiosnę!

Jest co czytać!

Do końca kwietnia prenumerata w promocyjnej cenie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPatrick Reed wygrał 82. Masters!
Następny artykułTiger Woods zagra w US Open!
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .