Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League na Rosa Private GC: Czas na finałowe rozstrzygnięcie!

Za nami sześć turniejów eliminacyjnych w ramach Porsche Inter Auto Polska| Golf Business League na najlepszych polach golfowych w Polsce, w tym turniej w Porsche Golf Cup, będący eliminacją do światowego finału Porsche World Cup na Majorce. Przed nami krajowy finał, po którym okaże się, którzy zawodnicy – dzięki wysokim lokatom w klasyfikacji generalnej cyklu – otrzymają zaproszenie do udziału w turnieju zagranicznym w marokańskim Agadirze. Pomiędzy 1-2 października na Private Rosa GC poznamy 9 szczęśliwców, którzy zapewnią sobie udział w ostatnim krajowym przystanku tegorocznej serii dla biznesmenów.

W tym roku cykl Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League odbywał się w nowej, odświeżonej formule. Dwudniowe turnieje rozgrywane były indywidualnie w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych, zgodnie ze światowym regulaminem turniejów organizowanych przez markę Porsche. Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja strokeplay brutto.

Dzięki nowemu sponsorowi tytularnemu – Porsche Inter Auto Polska – cykl zyskał natomiast jeszcze więcej sportowego charakteru. Pokazy najnowszych modeli marek Porsche, Audi, Bentley i Lamborgini, jazdy testowe, premiera najnowszego Porsche Cayenne, liczne konkursy dodatkowe, wieczorne gale rozdania nagród – wszystkie te atrakcje złożyły się na rozrywkę na naprawdę najlepszym poziomie.

Po 6 turniejach, podczas których krystalizowała się klasyfikacja generalna cyklu, teraz czas na finał krajowy. Ten odbędzie się na Rosa Pivate GC pod Częstochową (będą to jedyne w tym sezonie zawody na tym obiekcie) pomiędzy 1-2 października.Turniejowi towarzyszyć będzie tradycyjnie uroczysta gala – ta finałowa będzie mieć miejsce w pobliskim Hotelu Arche.

Trzynasta edycja cyklu Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League okazała się niezwykle bogata w emocje sportowe i atrakcje. Ostatni akord tych wrażeń wybrzmi 2-9 listopada w Maroko. Będzie gorąco – jak na tamtejszy klimat przystało!

W marokańskim turnieju mogą wziąć udział wszystcy zainteresowani golfiści (limit HCP 36). Szczegóły i zapisy przez Golf Booking.

Fot. Golf24/Marek Darnikowski

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAlfred Dunhill Links Championship dla Pereza
Następny artykułMeronk 247. na świecie! Takie miejsce daje igrzyska
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .