O magazynie

„Golf&Roll”. Gra i kręci – wszyscy golfiści w jednym miejscu

Magazyn „Golf&Roll”, wydawany nieprzerwanie od 12 lat (wcześniej jako „Golf24 Magazine”), to pismo skierowane do osób, które łączy wspólna pasja – golf. Kwartalnik powstaje przy współpracy z polskimi autorami oraz z fachowcami z brytyjskich magazynów „Golf World” i „Today’s Golfer”. Tworzony przez golfistów i z myślą o golfistach dociera do większości graczy w golfa w kraju zarówno poprzez dystrybucję na najlepszych polach golfowych w Polsce, obecność na najważniejszych turniejach golfowych w kraju, jak poprzez sprzedaż w sieciach Empik oraz Kolporter.

Strona internetowa pisma to nie tylko najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na świecie, ale również szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .
Czytelnicy „Golf&Roll” to główni przedstawiciele świata biznesu, dobrze zarabiający i wykształceni ludzie, których łączy wspólna pasja, jaką jest golf.

Redakcja magazynu:

Redaktor naczelna – Joanna Drużba

Autorzy:
Porady z zakresu gry: Peter Bronson, Jakub Budaj, Kamil Chojnicki, Adam Mitukiewicz, Jacek Person, Mateusz Kniaginin, Filip Naglak
Reguły: Jolanta Makuch
Tematy około golfowe: Anna Maliszewska, Anna Kalinowska, Tomasz Zembrowski, Adam Mitukiewicz, Ewa Podstolska, Katarzyna Nieciak, Kacper Bobala, Piotr Ragankiewicz, Krzysztof Rawa, Peter Bronson, Bartosz Bibrowicz, Michał Owczarek
Podróże: Wojciech Pasynkiwicz
Szef działu grafiki: – ARTHAUS, Maciej Glinka
Korekta: – Ewa Knichnicka
DTP: – Mirosław Łuckoć

Redakcja strony www:
Redaktorzy: Joanna Drużba, Michał Owczarek
Administrator strony: Krzysztof Ożóg

Kontakt:

Joanna Drużba: redakcja@golfandroll.pl, joanna.druzba@golf24.pl

Wydawca:
G24 Group Sp. z o.o.
Żmigrodzka 244 A, 51-131 Wrocław
O wydawcy: www.g24group.pl

NAJPOPULARNIEJSZE

PLANETA GOLF