Nowa Biznes Liga startuje za miesiąc. W stawce wyjazd na Porsche Golf Cup na Majorce!

W tym roku najgłośniejsze zawody dla biznesmenów i kadry zarządzającej pozyskały nowego sponsora tytularnego – znaną z miłości do golfa markę Porsche. Dzięki temu golfistów czeka kilka pozytywnych niespodzianek. 

Biznes Liga to cykl turniejów golfowych o długiej tradycji. W tym roku odbędzie się już po raz 13, tym razem jako Porsche Golf Business League. Za zmianą sponsora tytularnego idą kolejne zmiany.

Odświeżona została formuła zawodów. Każdy z sześciu turniejów będzie dwudniowy (wtorek-środa), rozgrywany indywidualnie w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych, zgodnie ze światowym regulaminem turniejów organizowanych przez Porsche. Prowadzona będzie także klasyfikacja strokeplay brutto.

Zawodnicy będą walczyć o nagrodę główną, wyjazd na zagraniczny finał Biznes Ligi. Ta nagroda będzie również do wygrania w konkursie Hole in One, organizowanym podczas każdego z turniejów. W ciągu całego sezonu zawodnicy mogą liczyć też na wiele nagród rzeczowych i niespodzianek.

Co więcej, w ramach jednego z turniejów – na Sobieniach Królewskich – zostanie rozegrany Porsche Golf Cup. Wtedy wyłoniona zostanie polska reprezentacja na światowy finał Porsche rozgrywany co roku na Majorce.

Pierwszy turniej tegorocznego cyklu zostanie rozegrany w dniach 14-15 maja na polu Toya Golf & CC.

Dowiedz się więcej o Porsche Golf Business League.

Harmonogram 2019:

  • 14–15 maja (Wrocław – Toya Golf & CC), Haston City Hotel
  • 25–26 czerwca (Warszawa – Sobienie Królewskie) – Hotel Sobienie Królewskie
  • 16–17 lipca (Trójmiasto – Sierra Golf Club) – Sierra Apartments
  • 06–07 sierpnia (Choszczno – Modry Las) – Pałac Mierzęcin
  • 10–11 września (Olsztyn – Mazury Golf & CC) – Hotel Mazury Golf & CC
  • 01–02 października (Częstochowa – Rosa Private Golf Club) – Hotel Arche
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDeutsche Bank Polska: Z pasji do golfa
Następny artykułMeronk zwycięzcą w turnieju Gradi Invitational by John Deere!
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .