Legendarny polski turniej po raz 23 w Międzyzdrojach

Na Amber Baltic Golf Club startuje 23. edycja turniej Polonia Cup, najstarszego, cyklicznie rozgrywanego turnieju golfowego w Polsce.

W ubiegłym roku udział w turnieju wzięło ponad 100 zawodników, reprezentujących Polskę a także golfową Polonię z niemal całej Europy, oraz USA i Kanady. Na liście startowej w tej edycji znalazło się 120 zawodników.

Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem. W każdej z edycji turnieju specjalny puchar i nagrodę otrzymuje najlepszy golfista – Polonus, a zwycięzcy są wyłaniani w wielu kategoriach turniejowych.

Program tegorocznej edycji turnieju Polonia Cup przedstawia się bardzo atrakcyjnie. W czwartek, podczas pierwszej rundy turnieju, odbędzie się konkurs hole-in-one na dołku nr 14, w którym do wygrania będzie wózek elektryczny Ticad Liberty. Firma Pieroth zaprasza do restauracji klubowej na degustację win, a zwieńczeniem turnieju będzie sobotnia Gala w Vienna House Amber Baltic, poprzedzona imprezą „before party” w nowo otwartej Piano Cafe Międzyzdroje.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji turnieju został autoryzowany dealer Volvo firma Auto Bruno.

Turniej odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Polskiego Związku Golfa.

Więcej na www.abgc.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJustin Thomas wygrał ostatnie WGC na Firestone
Następny artykułPolska na 10. miejscu w drużynowych mistrzostwach Europy
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .