Lato z nowym “Golf&Rollem”

Nowy numer magazynu „Golf&Roll” właśnie ujrzał światło dzienne. A w numerze…

Chameron Champ i nowa rewolucja siły

Jego zdumiewająca siła uderzenia podbija statystyki PGA Tour, ale Cameron Champ nie jest w tym sam. Okoliczności wskazują, że może on być jedynie prototypem nowej generacji supergolfistów – wytrenowanych na siłowni, wykorzystujących TrackMana, a przede wszystkim uzyskujących rewelacyjnie długie drive’y.  Jak i dlaczego tak się dzieje?

Tiger

Tak naprawdę wszystko zaczęło się podczas Masters w 1997 r. Świat zadrżał w posadach! Rozpoczęła się Tigermania. Tamto zwycięstwo było wydarzeniem historycznym, początkiem nowej ery. Teraz, po 22 latach, Tiger zwyciężył po raz piąty w Augusta National. Czy to powrót legendy? Przypominamy najważniejsze momenty kariery najsłynniejszego golfisty wszech czasów.

Alejandro Pedryc: Sen o mistrzostwie

Mając 7 lat, wygrał w Hiszpanii swoje pierwsze zawody i od tej pory notuje nieustannie pasmo sportowych sukcesów. Raczej spokojny, skoncentrowany na treningu, stroniący od błysku fleszy, choć już w 2013 roku ogólnopolskie media okrzyknęły go nadzieją polskiego golfa. W sezonie 2018 jako pierwszy krajowy golfista triumfował zarówno w mistrzostwach Polski mężczyzn, jak i w mistrzostwach Polski match play oraz czempionacie juniorów. Mimo że jeszcze kilka miesięcy temu nie wierzył, że dostanie szansę gry w amerykańskiej pierwszej dywizji, dziś pakuje już walizki przed wyjazdem do Stanów.

Czarna Woda: Nowa inwestycja w Wielkopolsce

W gminie Tarnowo Podgórne, pomiędzy wsiami Góra i Rumianek, ma według planów zostać wybudowane pole golfowe Czarna Woda, oficjalnie Black Water Golf Club. Wszystko wskazuje na to, że Poznań doczeka się w końcu pola golfowego z prawdziwego zdarzenia.

Chodzący z torbami

Są doradcami, przyjaciółmi, powiernikami, strategami, psychologami, dietetykami, fizjologami, kierowcami i ochroniarzami. Caddie w zawodowym tourze ma wiele do zrobienia, od czasu do czasu za duże pieniądze.

Droga do perfekcji wg Justina Rose’a

Justin Rose w swojej drodze do doskonałości nie pozostawia nic przypadkowi. W ostatnim czasie połączył najnowszą naukę i technologię z niezmiennie cenną wartością, jaką jest dobra praca zespołowa. Ujawniamy tajniki gry jednego z najlepszych zawodników świata.

Z dzieckiem na polu

Rolą rodzica jest wspieranie miłości do gry i procesu treningowego dzieci, nie sam instruktaż! Pro Wojciech Waśniewski podpowiada, jak wykorzystać wspólnie spędzony czas na polu.

Podróże na golfa: Portugalia + Bawaria

O golfowej Portugalii powiedziano już prawie wszystko. Prawie! O nieustającej walce „południa” z „zachodem” opowie nasz golfowy podróżnik Jacek Zaidlewicz. Z kolei Wojciech Pasynkiewicz przybliży uroki pól golfowych Bawarii.

To i jeszcze więcej w najnowszym numerze!

PRENUMERATA

fot. Strzały na fairwayu, Bridgestone Golf, Quellnes Resort, Bauer Media Limited

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMateusz Gradecki z najlepszym wynikiem w Challenge Tour
Następny artykułThe Open jeszcze nie dla Gradeckiego
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .