Już w poniedziałek startuje kobiecy turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Ten wyczekiwany przez golfistki turniej odbędzie się już po raz dwunasty. Uczestniczki mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w międzynarodowym towarzystwie, a po rundzie czeka ich wyjątkowy relaks w tytułowym hotelu. Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup już 11-12 czerwca na polu golfowym Mazury Golf & CC.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to jedne z najbardziej znaczących zawodów golfa kobiet nie tylko w Polsce, ale także w tej części Europy. Turniej jest sklasyfikowany w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa.

W tym roku golfistki będą rywalizować na polu golfowym Mazury Golf & Country Club. Przed nimi dwa dni golfowych zmagań w międzynarodowym gronie, do przejścia 36 dołków, a po drodze konkursy dodatkowe i wiele sportowych emocji.

Ten wysiłek zostanie nagrodzony w dwójnasób. Po pierwsze nagrody. Panie zagrają m.in. o statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku, marki TAG HEUER i Chervo. A to wszystko w szampańskiej atmosferze, w którą zadba nowy partner turnieju – G.H. Mumm Champagne. W tym roku nagrodą będzie również wyjazd na prestiżowy turniej do Cannes, którego partnerem jest marka Dr Irena Eris.

Po drugie golfistki mają możliwość skorzystania z oferty pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. To szansa na wyjątkowy relaks po turniejowych zmaganiach.

Turniej jest jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy. Z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestniczek nie tylko z Polski. W 12. edycji zagrają golfistki m.in. z Estonii, Szwecji, USA czy Austrii.

Więcej o turnieju na www.drirenaerisgolf.com oraz na Facebooku.

fot. Marek Darnikowski