JB Przesiep Open by mitukiewicz.pl już w sierpniu!

Trzecia edycja turnieju o przewrotnej nazwie Przesiep Open by mitukiewicz.pl odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Założenia turnieju pozostają niezmienione – rywalizacja na najwyższym poziomie oraz integracja golfistów z całej Polski.

Turniej, który jest częścią rankingu światowego WAGR gromadzi najlepszych graczy w Polsce. W poprzednich edycjach wśród zawodowców najlepsi byli Adrian Meronk (2017) i Juan Ochoa (2018), a wśród amatorów – Alejandro Pedryc (2017) i Michał Bargenda (2018). Wysoki poziom sportowy i dobre wyniki dały awans Alejandro o 300 miejsc, a Michałowi o ponad 500 miejsc w rankingu światowym.

Gracze z HCP 9,9 i poniżej oraz profesjonaliści grają z białych tee w formacie Strokeplay brutto w czterech grupach, do których kwalifikują się po pierwszej rundzie. Dla golfistów z HCP powyżej 10,0 (którzy grają z żółtych tee) czekają nagrody za najlepsze wyniki Strokeplay netto oraz Strokeplay brutto. Dodatkowo, aby zintegrować golfistów z całej Polski, prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa, a zawodnicy będą dobierani z różnych grup HCP.

Taka formuła turnieju to doskonała okazja, aby współuczestniczyć w rywalizacji najlepszych golfistów w Polsce. To nie koniec atrakcji – do wygrania oraz wylosowania będą również wyjazdy na zimowy International Przesiep w Hiszpanii, a wyniki zawodników będą naprawdę „na żywo” – livescoring będzie bowiem prowadzony dołek po dołku.

Nad wydarzeniem patronat objął Polski Związek Golfa oraz PGA Polska.

Więcej informacji na www.przesiep.pl, rejestracja na turniej – goo.gl/E8n4Z5