“Golf&Roll” – co do poczytania w nowym numerze?

Najnowszy, grudniowy numer magazynu „Golf&Roll” to kolejna dawka artykułów o golfie, ciekawe wywiady, felietony czy porady z gry. W sumie 140 stron lektury dla tych, którzy golfa uważają za najpiękniejszą z gier.

W numerze m.in.:

 > 25 lat w ringu, czyli wywiad ze Sławomirem Pińskim, dyrektorem klubu golfowego w Binowie
Sławek Piński, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego golfa, twórca polskiej edycji World Amateur Golfers Championship, boksuje się z tą dyscypliną sportu od ponad 25 lat. Czy w tym czasie chował się za podwójną gardą, czy leżał na deskach? Czy jak jego ojciec i wujek większość walk kończył przed czasem? Koniecznie przeczytajcie!

 > Zawód mistrz
Pięciu legendarnych golfistów – Tom Watson, Gary Player, Bernhard Langer, Fred Couples i Tom Lehman – o swoich doświadczeniach z pól golfowych, które pozwoliły im zdobyć w sumie 48 tytułów wielkoszlemowych… Oni naprawdę wiedzą, co mówią!

 > 3 lekcje od pro
Czyli akademia golfa poprowadzona przez polskich pro: Adama Mitukiewicza, Martynę Mierzwę i Wojciecha Waśniewskiego. Bo nauki nigdy za wiele!

 > Trawa to podstawa!
Małe co nieco o trudnej pracy greenkeeperów, zasadach pielęgnacji pola golfowego, rodzajach traw. Wszystko „okraszone” komentarzem eksperta Piotra Janusza, sekretarza Polskiego Związku Greenkeeperów.

 > California Mom Amour
Wojtek Pasynkiewicz, nasz specjalista od golfowych podróży, tym razem zabierze do Kalifornii, w której ziścić się może najpiękniejsze golfowe marzenie…

 > Jak to się robi w Szwajcarii…
…czyli, czego o organizacji turniejów z najwyższej półki, nauczył się nasz redakcyjny kolega Krzysztof Rawa. Tych lekcji jest co najmniej pięć…

 > Turcja Golf Tour
Osobno czy przez biuro? Na których polach zagrać, a które ominąć bez żalu. Z cyklu low-costowych podróży na golfa, tym razem Jacek Zaidlewicz, sprawdził dla nas potencjał tureckiego Belek. I przy okazji obalił (nie)jeden mit!

 > ….i wiele, wiele więcej
Ponadto dowiecie się, kto jest najleszym long-hitterem kraju, na co liczy Rafał Bryndal i za kogo trzyma kciuki Andrzej Person.

Jest co czytać!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoniec z sędziowaniem z kanapy
Następny artykułW PGA Tour dalej nie zawsze znaczy lepiej
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .