David Howell i Adrian Meronk gośćmi specjalnymi turnieju Canon Pro Golf Series

Mecz pokazowy w wykonaniu Davida Howella, utytułowanego zawodnika European Tour, oraz najlepszego polskiego zawodowca wg Official World Golf Ranking – Adriana Meronka uświetni trzecią polską edycję turnieju Canon Pro Golf Series, który już 10 czerwca odbędzie się na polu golfowym Sobienie G&CC pod Warszawą.

Canon Pro Golf Series to jeden z najstarszych turniejów korporacyjnych w Europie, którego tradycja ma już ponad 20 lat. Turniej po raz trzeci odbędzie się w Polsce i jak co roku przyciągnie na pole w Sobieniach nie tylko golfistów, ale i osoby, które dopiero chcą zacząć przygodę z tą dyscypliną sportu.

„Wydarzenie jest organizowane z myślą o naszych klientach. Wierzymy w jego siłę i wartość relacji, które mogą przełożyć się na przyszły biznes. Jak co roku na naszym turnieju nie zabraknie gwiazd światowego golfa: utytułowanego brytyjskiego gracza Davida Howella i najlepszego polskiego golfisty Adriana Meronka. Dodatkowo, przygotowaliśmy wiele pozasportowych atrakcji, które pozwolą – z wykorzystaniem naszych technologii – uchwycić i zachować najważniejsze emocje tego dnia”, mówił Wilbert Verheijen, Dyrektor Zarządzający w Canon Polska.

David Howell, który jest jedną z gwiazd wydarzenia, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych zawodników cyklu European Tour. Podczas swojej dotychczasowej kariery zawodowej odniósł 6 prestiżowych zwycięstw. Pięciokrotnie triumfował w turniejach European Tour, w tym w mistrzostwach HSBC w 2005 roku, w których pokonał samego Tigera Woodsa, w BMW PGA w Wentworth w tym samym sezonie i w Alfred Dunhill Links w 2013 r. W latach 2004/2005 był także członkiem zwycięskiej drużyny Ryder Cup. W przerwach od gry David jest komentatorem telewizji Sky Sports, a przez kilka lat był też przewodniczącym komisji zawodniczej European Tour.

Adriana Meronka polskim kibicom golfa przedstawiać nie trzeba. Wychowanek wrocławskiego klubu Toya G&CC od trzech sezonów próbuje swoich sił w lidze European Tour i po ostatnim sukcesie w Czechach w turnieju D+D REAL Czech Challenge (3. miejsce) jest na najlepszej drodze, by awansować pod koniec sezonu do pierwszoligowego European Tour.

Po turnieju pokazowym w wykonaniu zawodowców rozpocznie się turniej dla zaproszonych klientów Canon Polska. Jego uczestnicy wezmą udział także w dodatkowych konkursach – Longest Drive i Nearest to the Pin oraz konkursie Hole in One. O godz. 11.00 startuje też akademia golfa dla początkujących. Pełen atrakcji dzień zakończy oficjalne rozdanie nagród.

Więcej na stronie Canon Pro Golf Day

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAndrzej Zawistowski: Golf to był taki kaprys
Następny artykułGradecki i Meronk bez sukcesów w Szwajcarii
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .