Canon Pro Golf Series po raz kolejny w Polsce!

Turniej Canon Pro Golf Series już na stałe wpisał się do kalendarza imprez golfowych w Polsce. Trzecia edycja jednego z najstarszych turniejów korporacyjnych odbędzie się 10 czerwca w Sobieniach Królewskich.

Sprawdzony od lat format wydarzenia organizowanego przez firmę Canon, a więc połączenie turnieju z akademią  golfa oraz  możliwość gry i interakcji z światowymi gwiazdami tej dyscypliny sportu sprawiają, że wydarzenie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony pasjonatów golfa, jak i dopiero stawiających pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportu.

Firma Canon, lider w dziedzinie obrazowania, profesjonalnego druku oraz systemów zarządzania dokumentami, z golfem związana jest od 1998 r. Wtedy to po raz pierwszy zorganizowano zawody pod szyldem tej uznanej marki. Od tego czasu odbyły się setki turniejów w ponad 20 krajach, a w zawodach udział wzięło już ponad 15 tys. uczestników.

Turnieje, organizowane są z myślą o obecnych i przyszłych partnerach i klientach firmy Canon. Wyróżnia je przede wszystkim atrakcyjny format oraz znakomici goście, wśród których zawsze znajdują się gwiazdy światowego golfa. W zeszłym roku Polskę odwiedzili  Sam Torrence, wielokrotny zwycięzca European Tour oraz kapitan zwycięskiej drużyny w Ryder Cup 2014 – Paul McGinley. Rok wcześniej na polską edycję turnieju przyjechali Ian Woosnam, Romain Lanqasque i  Eddie Pepperell.  Kolejną wizytówką turnieju jest pełen atrakcji harmonogram, na który składają się turnieje pokazowe z udziałem utytułowanych zawodników, specjalne sesje zdjęciowe, a także akademia golfa dla początkujących.

W tegorocznej polskiej edycji udział weźmie utytułowany brytyjski golfista David Howell oraz najlepszy polski zawodnik Adrian Meronk. Wydarzenie – oprócz aspektów sportowych –  to także okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami firmy Canon.

Więcej o turnieju na: www.canon.pl/canon-pro-golf-day/

„Golf&Roll” już po raz trzeci jest patronem medialnym wydarzenia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWywieź znajomych w pole – w niedzielę Ogólnopolski Dzień Golfa
Następny artykułUS Open z najwyższą pulą nagród w historii
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .