BMW Golf Business League: Do wygrania wyjazd na międzynarodowy turniej do Meksyku

W przyszłym tygodniu na polu Kraków Valley rozegrane zostaną eliminacje BMW Golf Business League. W finale cyklu do wygrania jest wyjazd na międzynarodowy turniej, który rozegrany zostanie w Meksyku. Jest o co walczyć.

BMW Golf Business League to zawody, które tradycyjnie integrują środowisko biznesowe. Ale na polu oprócz rywalizacji sportowej i budowania relacji jest też o co grać. Zawodnicy walczą o dwa zagraniczne wyjazdy.

Jeden turniej, dwa wyjazdy

Po pierwsze 12 najlepszych osób w klasyfikacji generalnej Biznes Ligi wygra kwalifikację do zagranicznego pięciodniowego finału. Tutaj nagroda obejmuje zakwaterowanie w luksusowym hotelu wraz z wyżywieniem BB przez 5 dni oraz grę na mistrzowskich polach. W ubiegłym roku turniej odbył się na najlepszym polu w Hiszpanii – PGA Catalunia.

Po drugie w trakcie turnieju finałowego w Częstochowie zostanie wyłoniona reprezentacja Polski (2 mężczyzn i 1 kobieta) na światowy finał BMW Golf Cup International, który odbędzie się w Meksyku! Tam zmierzą się z reprezentantami 40 innych krajów.

To przygoda „once in a lifetime”. Na taki turniej można pojechać tylko raz w życiu. Marka BMW bardzo o to dba. Dzięki temu zawody są tak wyjątkowe, a przy tym zawsze obfitują w atrakcje. Na miejscu obok sportowych emocji uczestnicy mają okazję poznać np. lokalne specjały i spotkać się z legendami golfa, takimi jak Gary Player.

Światowe finały turniejów BMW Golf Cup International rozgrywane są na najlepszych polach na całym świecie. Poprzednie turnieje odbywały się np. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy RPA.

Szansa na wygraną

Najbliższe eliminacje Biznes Ligi zostaną rozegrane na polu Kraków Valley (22-23 maja). Natomiast finał odbędzie się na polu Rosa Private GC pod Częstochową (4-5 września). Gdzie szukać szansy na wygraną?

Zapisy na bmw.biznes-liga.pl.

fot. Marek Darnikowski

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWaldemar Dąbrowski: Bezlitosne początki powojennego golfa
Następny artykułDwie rundy match play Meronka w Hiszpanii
avatar
Magazyn golfowy Golf&Roll | najświeższe informacje dotyczące golfa w Polsce i na Świecie, szereg porad dotyczących gry udzielanych przez najlepszych zawodowców, reguły, ciekawe wywiady, autorskie artykuły, rozbudowana sekcja dla początkujących oraz blogi tworzone przez osoby opiniotwórcze dla całego środowiska .