4in1day – cztery rundy w szczytnym celu!

Cztery 18-dołkowe rundy w jeden dzień. Taki plan na środę 15 maja ma Marcin Dudziński. O czwartej rano rozpocznie grę w niemieckim Golf & Country Club Schloß Krugsdorf, aby dalej przenieść się do Modrego Lasu, następnie na Kamień Country Golf Club, a celebrowanie w tak nietypowy sposób swoich 39. urodzin  zakończyć wieczorną rundą na Amber Baltic Golf Club.

Wymorzony prezent dla reprezentującego Olympic GC mieszkańca Szczecina? Nie tylko ukończenie czterech rund z przyzwoitym wynikiem, ale przede wszystkim wymiar charytatywny akcji.

„Zamiast wchodzić na jeden ośmiotysięczników postanowiłem zagrać w golfa jak na prawie czterdziestolatka przystało. Dodatkowo chciałbym zebrać jak najwięcej finansów na wsparcie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci” – powiedział urodzony w 1980 r. golfista.

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych otacza opieką nieuleczalnie chore dzieci z terenu całego województwa Zachodniopomorskiego.

Dudziński zachęcił partnerów akcji do wpłaty na jej rzecz za każdy odnotowany par, birdie i eagle’a podczas 4 rund. Dodatkowo zachęca osoby prywatne, w tym szerokie grono golfistów do zbiórki dobrowolnej w ramach prowadzonej na Facebooku akcji (link https://www.facebook.com/donate/324212074923560/2390519131167668/)

W środę o 6 rano Dudziński wykona tee off na pierwszym dołku pola w Golf & Country Club Schloß Krugsdorf. Stamtąd czeka go jazda 135 km do Choszczna, aby o godz. 10.00 zameldować się na pierwszym dołku Modrego Lasu. Bez chwili wytchnienia pojedzie dalej na oddalony o ok. 150 km obiekt w Kamieniu Pomorskim, gdzie planuje start na godz. 14.00. Finałową rundę rozegra w Kołczewie pod Międzyzdrojami. Każdą z rund planuje rozegrać z użyciem meleksa, a wsparciem służyć mu będzie partnerka Aleksandra Smaga – jako kierowca na polu oraz osoba, która będzie zajmować się wyżywieniem i nawadnianiem.

Jaki wynik odnotuje gracz o aktualnym hcp 8,1? Przekonamy się już w środę wieczorem!