The First Tournament: Nowy turniej na nowych zasadach.

To pierwszy taki turniej. Nie ma wyznaczonej daty, nie ma określonego pola. Niezwykłe rozgrywki dla wszystkich spragnionych golfa. Ich celem jest rywalizacja sportowa i pomoc polskim polom. The First Tournament powstał we współpracy z 10 topowymi polami golfowymi w całej Polsce.

Jak to działa?

  • Wybierz pole, na którym chcesz zagrać (masz do wyboru 9 obiektów golfowych). Zapisz się na The First tournament i opłać uczestnictwo. W ten sposób w supercenie otrzymasz voucher na grę w turnieju na wybranym przez ciebie polu (ważny w tygodniu i na weekend). Otrzymasz też atrakcyjny pakiet startowy, a także szansę wygrania dodatkowych nagród.
  • Rozegraj rundę na wybranym polu w ciągu 2 tygodni od otwarcia pola, wcześniej rezerwując ją przez Golf-Booking.com. Wpisz swoje wyniki w wirtualną score cardę. Na podstawie nadesłanych rezultatów wyłonimy Mistrza i Mistrzynię The First tournament z każdej lokalizacji.

W pakiecie startowym, oprócz vouchera na grę, otrzymasz także upominki ufundowane przez naszych Partnerów: rękawiczkę golfową Footjoya, 3 piłki Callaway i aktualny numer magazynu „Golf&Roll”. Nasza wirtualna recepcja wyśle go do Ciebie, kiedy tylko opłacisz udział w turnieju.

Liczba pakietów ograniczona!

Uwaga! Voucher na grę jest jednorazowy. Jedna osoba może raz kupić voucher i tym samym tylko raz być klasyfikowana w turnieju.

W sumie nagrodzeni zostaną zwycięzcy klasyfikacji stableford netto 3/4 hcp na poszczególnych polach. Wyłoniony zostanie również zwycięzca klasyfikacji generalnej.

Zapisy i informacje o turnieju